ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سئو SEO : افسانه 17 سئو از 17 افسانه ای که در سال 2016 کارایی ندارند.

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : سئو
اولویت انجـام : متوسط
سختی اجراء : متوسط
متوسط امتیاز : 100
مرور دستورالعمل راز هفدهم: سئو چیزی است که من می‌توانم آن را از IT جدا بدانم.
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

MYTH#17

سئو چیزی است که من می‌توانم آن را از IT جدا بدانم.

راز هفدهم: سئو چیزی است که من می‌توانم آن را از IT جدا بدانم.

به نظر می‌رسد که این دیدگاه وجود دارد که که سئو نیازمند برخی مهارت‌های تکنیکی است و همچنان هم فنی است، IT فقط میتواند این کار را انجام دهد. در حالیکه یک جزء تکنیکی به سئو وجود دارد به روشی فراتر از احکام فنی احتیاج دارد بنابراین من می‌خواهم سخت و طولانی قبل از دادن یک پروژه کامل به IT و یا طراح وب فکر کنم. اگرچه ممکن است شما به برخی از آن اشخاص برای بهینه‌سازی وب‌سایت خود احتیاج داشته باشید، دور از ایده‌آل است که فقط وظایف SEO را به IT بدهید و انتظار بهترین شیوه را برای آن داشته باشید. در حالی که بسیاری از متخصصان IT در بسیاری از حوزه‌ها ماهر هستند، برای مثال اطمینان از اینکه وب‌سایت شما قابلیت خزیده شدن را دارد و تغییر مسیرها و فایل‌های XML نقشه سایت تنظیم شده‌اند...فقط تصور کنید که بسیاری از متخصصان IT ، هم چنین بر روی کارهایی به مانند تنظیم پرینترها ... که خوب است یک مجموعه مهارت متفاوت از چیزی که به طور موثر نیاز است یک استراتژی SEO را اجرا می‌کند.

SEO از آن دسته از کلمات اختصاری است که به مانند سوخت موشک می‌ماند...چیزی است که مرتبط با تکنیک‌هایی به مانند HTML است. با هر تکرار از الگوریتم‌های گوگل، ما یاد میگیریم که SEO بهتر است برای راحتی و سادگی به وجود آید. به بیان دیگر، برای اولین بار محتوای قابل توجهی ایجاد کنید، سپس با متخصصان IT کار کنید تا مطمئن شوید چیزی که خوب خوانده می‌شود از نظر تکنیکی هم امتیاز خوبی دریافت می‌کند.

 

نتیجه گیری:

حالا که شما رازهای رایج سئو را می‌دانید، چه کاری به اندازه سر سوزنی انجام می‌دهید؟ یا بدتر، در حال انجام چه کاری هستید که SEO را تحت تاثیر منفی قرار می‌دهد؟ دانستن این حقیقت‌ها در مورد سئو سبب می‌شود شما را کارآمدتر کند و تاثیر بیشتری بر روی استراتژی‌های جست‌وجوی شما داشته باشد.

در صورتیکه شما بتوانید یکی از این‌ها را به عنوان راهنما بردارید، بیشتر از هر چیز دیگری، SEO در مورد تجربه کلی برای یک جست‌وجوگر است و این تجربه شروع به رقم زدن لحظه‌ای می‌کند که آن‌ها یک درخواست جست‌وجو را وارد می‌کنند. تجربه بهتر آن‌ها به دلیل نتیجه‌ای است که از لیست SERP شما دریافت می‌کنند، کیفیت و ارتباط متن شما بر روی سایت است که هرچه راه دست‌یابی به سایت شما را آسان‌تر کند، SEO شما نیز بهتر است.

ترجمه : خانم مهندس داوری فر

 نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید