ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سئو SEO : افسانه 13و 14 سئو از 17 افسانه ای که در سال 2016 کارایی ندارند

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : سئو
اولویت انجـام : متوسط
سختی اجراء : متوسط
متوسط امتیاز : 100
مرور دستورالعمل راز سیزدهم: گوگل هرگز متوجه نخواهد شد در صورتیکه سایت‌های بدی به صفحه من لینک دهند. راز چهاردهم: عکس‌ها به هیچ بهینه‌سازی احتیاج ندارند.
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

MYTH#13

گوگل هرگز متوجه نخواهد شد در صورتیکه سایت‌های بدی به صفحه من لینک دهند.

راز سیزدهم: گوگل هرگز متوجه نخواهد شد در صورتیکه سایت‌های بدی به صفحه من لینک دهند.

بله آن‌ها( الگوریتم‌های گوگل) متوجه می‌شوند.

درست به مانند بابا نوئل می‌داند شما خوب بوده‌اید یا بد. درست مانند پری دندان سفید می‌داند که شما دندان گم کرده‌اید یا خیر. درست به مانند والدین شما می‌تواند حس کند که شما مقررات رفت‌وآمد را رعایت نکرده‌اید.

نکته اینجاست که گوگل همه چیز را می‌داند. سعی نکنید آن‌ها را گول بزنید. مخصوصاً پاندا، پنگوئن و الگوریتم مرغ مگس‌خوار. یا ممکن است به اتاق خود تبعید شوید به این معنی که پنالتی دریافت کنید.

در صورتیکه شما می‌دانید سایت‌های بدی دارید که به شما لینک داده‌اند، این خوب است. هنوز هم دیر نیست، فقط آن‌ها را رد کنید و از بین ببرید.

با الگوریتم‌های پنالتی ، SEO منفی از قبیل ترافیک ساختگی، نرخ گزاف گویی می‌تواند تاثیر بدی بر روی کسب‌وکار شما داشته باشد. حتی مطالعاتی در زمینه سایت‌هایی که توسط SEO منفی ضربه خورده‌اند وجود دارد. پروفایل لینک خود، آنالیتیکز را نگاه کنید و اطمینان حاصل کنید که مورد سو استفاده قرار نگیرید.

 

MYTH#14

عکس‌ها به هیچ بهینه‌سازی احتیاج ندارند.

راز چهاردهم: عکس‌ها به هیچ بهینه‌سازی احتیاج ندارند.

برای یک مدت طولانی، این خوب بود که عکس‌ها بر روی صفحه شما ندید گرفته می‌شدند و همچنان بدون استفاده از ALT و نام فایل‌های عکس برای داشتن ارتباط خود در صفحه رتبه می‌گرفتند. بر اساس On-page سئو مهم تر از هرچیزی بود، بنابراین نادیده گرفتن تصاویر ممکن است سبب جلوگیری از SEO وب سایت شما از بهترین بودن باشد. موتورهای جست‌وجو نمی‌توانند عکس‌ها را بر روی سایت شما ببینند، بنابراین مهم است که به عکس‌ یک ALT test و اسم فایل مرتبط داده شود تا گوگل را مطمئن کند که عکس در مورد چیست. بدون ایجاد این متن، شما ممکن است این فرصت بزرگ را که به اندازه کافی به صورت آنلاین قابل مشاهده هستید از دست بدهید. این به گوگل کمک می‌کند در صورتیکه متن روی صفحه جاییکه عکس قرار گرفته است به تصویر نیز اشاره می‌کند. بنابراین همیشه سعی کنید که عکس‌های خود را در متن صفحه ارجاع دهید به نزدیک‌ترین جاییکه بر روی صفحه قرار دارد، استفاده از کلمات کلیدی مشابه در ALT text و یا اسم فایل.

گوگل همچنین توصیه به ارائه عناوین و برچسب‌هایی برای عکس‌های شما می‌کند، بنابراین درنظر بگیرید که آن‌ها در جاییکه مرتبط است اضافه کنید.

انواع عکس‌هایی که گوگل می‌تواند ایندکس کند BMP ، GIF ، JPEG ، PNG ، WebP و SVG را شامل می‌شود. در نتیجه اطمینان حاصل کنید که فقط این انواع عکس‌ها بر روی سایت خود قرار می‌دهید تا این را برای گوگل ممکن کنید که آن‌ها را ایندکس کند.

نام فایل را چیزی بگذارید که به عکس شما مربوط است نه چیزی مانند MG2394870.jpg . بله، کلمات کلیدی در اینجا اهمیت دارند.

 نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید