ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سئو SEO : ثبت سایت در دایرکتوری DMOZ

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : سئوی بیرونی
اولویت انجـام : متوسط
سختی اجراء : سخت
متوسط امتیاز : 80
مرور دستورالعمل دایرکتوری www.Dmoz.org) Dmoz) ، بزرگترین دایرکتوری بر روی اینترنت می باشد ، کپی های بسیاری از این دایرکتوری در اینترنت وجود دارد ، چنانچه سایت خود را به دایرکتوری Dmoz معرفی کنید ، یک لینک بسیار ارزشمند از یک دایرکتوری معتبر دریافت خواهید کرد و این بمعنی آنست که دایرکتوری Dmoz از ارزش بالایی در نزد وب مسترها و متخصصان سئو برخوردار است .
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

قراردادن سایت خود در دایرکتوری Dmoz کار آسانی نیست ، چرا که عنصر شانس نیز در این کار دخیل است . سایت شما ممکن است بعد از چند دقیقه در دایرکتوری ثبت و نمایش داده شود و یا ممکن است ماهها طول بکشد تا در دایرکتوری نمایش داده شود . و در برخی مواقع هیچگاه نمایش داده نمی شود!

چنانچه شما اطلاعات سایت خود را بدرستی و در گروه مناسب ثبت نموده باشید ، نباید مدت زمان زیادی تا نمایش آن طول بکشد . چنانچه بعد از گذشت مدت زمان زیادی سایت شما در دایرکتوری قرار نگرفت ، می توانید با ویرایشگر آن گروه تماس بگیرید و سوال خود را در این زمینه مطرح کنید که چرا سایت نمایش داده نمی شود ، البته تضمینی برای پاسخگویی وجود ندارد ، اما می توانید شانس خود را امتحان کنید.

ثبت سایت در DMOZ رایگان است ، حتی برای سایت های تجاری . توجه داشته باشید که حضور در دایرکتوری DMOZ بسیار مطلوب است ، اما اجباری نیست . پس در صورت عدم نمایش سایت خود در دایرکتوری مایوس نشوید ، چرا که امکان قرارگرفتن در صدر نتایج جستجو حتی بدون حضور در دایرکتوری DMOZ نیز وجود دارد .نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید