ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سرعت بارگذاری : استفاده از تصاویر کوچک شده

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : تصاویر
اولویت انجـام : بالا
سختی اجراء : متوسط
متوسط امتیاز : 91%
مرور دستورالعمل ابعاد دهی صحیح به تصاویر می تواند چندین بایت از انتقال اطلاعات بیهوده مابین وب سرور و کاربر بکاهد.
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d
با بکارگیری طراحی واکنش گرا (Responsive design) ٬ اغلب اوقات نیاز به استفاده از مرورگر برای تغییر اندازه تصاویر وجود دارد . چنانچه شما در حال استفاده از این روش هستید نیازی به استفاده از توصیه های اشاره شده در این متن ندارید . با اینحال شما هنوز هم بایستی به روش هایی که تصاویر کوچکتر را ارائه می دهند توجه نمایید ٬ بنحوی که کاربران نسخه موبایل نیازی به تغییر اندازه تصاویر نداشته باشند .
گاهی اوقات شما شاید بخواهید که یک تصویر را در اندازه های مختلف نمایش دهید ٬ پس شما یک تصویر را با استفاده از CSS و HTML به اندازه دلخواه خود تغییر خواهید داد .
برای مثال شما ممکن است یک نسخه بند انگشتی  10*10 از یک عکس بزرگتر 250 *250 پیکسل نیاز داشته باشید و بجای آنکه کاربر را مجبور به دانلود دو فایل جداگانه نمایید ٬ شما از کدهای HTML  برای تغییر اندازه تصویر اولیه و نمایش آن به کاربر استفاده نمایید . استفاده از این روش موقعی منطقی است که شما حداقل ی‍کبار از تصویر بزرگتر در وب سایت خود استفاده کرده باشید . ولی در صورتیکه استفاده ننموده باشید بایستی با استفاده از یک ویرایشگر تصویر ٬ اندازه عکس خود را تغییر دهید و همچنین اطمینان حاصل کنید که اندازه عکس را در صفحه نیز تعیین کرده اید .


نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید