ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سرعت بارگذاری : بهینه سازی ترتیب قرارگیری CSS و جاوا اسکریپت ها

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : CSS/جاوا
اولویت انجـام : بالا
سختی اجراء : متوسط
متوسط امتیاز : 94%
مرور دستورالعمل قرارگیری صحیح CSS های بیرونی و اسکریپت های Inline و بیرونی سبب موازی شدن هر چه بیشتر عملیات بارگذاری می گردد و سرعت اجراء فرامین توسط مرورگر را افزایش می دهد.
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

بعلت اینکه کد جاوا اسکریپت می تواند جایگزین محتوای یک صفحه وب گردد ، مرورگر در اجرای هر محتوایی ابتدا به دنبال تگ های اسکریپت می گردد تا ابتدا آنها را بارگذاری و اجرا نماید. بهرحال بسیاری از مرورگرها از بارگذاری منابعی که بعد از اسکریپت ها قرار دارند خودداری می نمایند و ابتدا اسکریپت را بارگذاری و اجرا نموده و سپس سایر منابع را بارگذاری می کنند. بعبارت دیگر ، چنانچه فایل های دیگری از قبل در حال بارگذاری باشند ، هنگامی که یک مرورگر به فایل JS برخورد می کند، آن فایل بصورت موازی با آنها ،بارگذاری می گردد.نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید

 
نکات مهم
fiogf49gjkf0d

در صورت امکان اسکریپت های بیرونی را بعد از فایل های CSS   بیرونی قرار دهید

مرورگرها ،CSS  ها و اسکریپت ها را بترتیب قرارگیری آنها در متن مستند HTML، بارگذاری و اجرا می نمایند . چنانچه JS هیچگونه وابستگی به فایل های CSS   نداشته باشد ، شما می توانید فایل های CSS را به قبل از فایل های JS منتقل نمائید . چنانچه کد JS به فایل CSS   بیرونی وابسته باشد –برای مثال ، استایل ها برای نمایش ، نیازمند نوشته شدن در داخل کد JS باشند – انجام اینکار امکانپذیر نمی باشد.

در صورت امکان اسکریپت های Inline را بعد از سایر منابع قرار دهید

قراردادن اسکریپت های Inline بعد از تمامی سایر منابع ، از بلوکه شدن بارگذاری های دیگر جلوگیری می کند. به هر حال اگر سایر منابع بصورت فایل های JS بیرونی باشند ، انجام اینکار احتمالاً ممکن نخواهد بود . در این مورد ، بهترین کار انتقال دادن اسکریپت های Inline به قبل از فایل های CSS  می باشد.

>مطاعه بیشتر از متن انگلیسی

آخرین مطالب کلیک تولز را در Linked in دنبال کنید
عضویت در خبرنامه