ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

کارآیی سایت : عدم استفاده از عبارات CSS

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : CSS
اولویت انجـام : پایین
سختی اجراء : آسان
متوسط امتیاز : 95%
مرور دستورالعمل استفاده از عبارات CSS (پشتیبانی شده در IE نسخه 5 به بعد ) روشی قدرتمند اما خطرناک برای تنظیم خواص CSS ها بصورت داینامیک هستند .
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

استفاده از عبارات CSS (پشتیبانی شده در IE نسخه 5 به بعد ) روشی قدرتمند اما خطرناک برای تنظیم خواص CSS ها بصورت داینامیک هستند .

این عبارات به کرات مورد ارزیابی قرار می گیرند : هنگامی که یک صفحه وب اجرا می شود و تغییر اندازه میدهد ، هنگامی که یک صفحه وب Scroll می شود و حتی هنگامی که کاربر ماوس خود را بر روی صفحه حرکت می دهد باعث می شود که مدام این عبارات CSS تغییر و اجرا گردند که این کار سبب کاهش سرعت بارگذاری صفحات و افزایش ترافیک سربار گردد.نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید

 
نکات مهم
fiogf49gjkf0d

یک روش برای کاهش تعداد دفعات بارگذاری و ارزیابی عبارات CSS استفاده از عبارات one-time می باشد ، و روش کار آن بدینصورت است که هنگامی که برای اولین بار عبارات css ارزیابی و اجرا می شوند بعد از آن خاصیت Style property  بر روی یک مقدار مشخص قرار داده می شود که جایگزین عبارات css  می گردد.

چنانچه Style property بایستی در حین اجرا صفحه بصورت داینامیکی تنظیم شود ، استفاده از Event handler  بجای عبارات CSS یک روش جایگزینی مناسب خواهد بود.

>مطالعه بیشتر از متن انگلیسی

آخرین مطالب کلیک تولز را در Linked in دنبال کنید
عضویت در خبرنامه